Veršvų gimnazijos eXpo’2023

Kartais su šventu Valentinu atkeliauja ne tik meilė ir širdžių šiluma, bet ir jaunųjų bendrovių mugė. Šiemet Veršvų eXpo, Mokinių tarybos dėka, buvo paženklinta raudona spalva, kurjerių nešiojamomis rožėmis įsimylėjėliams ir meilės laiškučiais.
Nuo pat ryto 17 mūsų gimnazijos jaunųjų bendrovių, 2 V-verslas projektai ir vienas, bet labai veržlus, mokytojų verslumo projektas ruošėsi savo stendus, mintyse repetavo prisistatymus ir su nekantrumu laukė, kada galės prisistatyti gimnazijos bendruomenei bei padiskutuoti su verslo ekspertų komisija.
O ruoštis buvo kam, nes šiemet prie vertinimo komisijos prisijungė visa grupelė verslumo ugdymo entuziastų:
– Lietuvos Junior Achievement (nominacija už antreprenerišką požiūrį);
– Lietuvos Junior Achiement alumniai (alumni lyderystės apdovanojimas);
– Kauno Technologijos universitetas (nominacija už geriausią marketingo sprendimą);
– Vytauto Didžiojo universitetas (nominacija už inovatyviausią sprendimą);
– Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija (nominacija už tvariausią sprendimą);
Be to, galimybę vertinti jaunąsias bendroves rinkti savo favoritus turėjo visi eXpo lankytojai – tiek mokiniai, tiek mokytojai. Taip pat buvo įsteigta ir „Tėvų balso“ nominacija.
Džiaugiamės mokinių atsakingu pasiruošimu ir aktyvių įsitraukimu į jaunųjų bendrovių veiklas.
Renginio akimirkos žemiau pateiktoje nuorodoje.
Paskutinis atnaujinimas: 2023 4 rugpjūčio