Neformalusis ugdymas

Kauno Veršvų gimnazijos neformalaus švietimo užsiėmimų tvarkaraštis 2023-2024 m.m. II pusmetis 5 – IV gimn. kl.

Kauno Veršvų gimnazijos Neformalaus švietimo užsiėmimų tvarkaraštis 2023-2024 m.m. 1-4 kl. Inkaro g.

Kauno Veršvų gimnazijos Neformalaus švietimo užsiėmimų tvarkaraštis 2023-2024 m.m. 1-4 kl. Romainių g.

 

Neformalusis švietimas 1-4 klasėse (finansuojamas iš mokyklos lėšų)

Meno laboratorija

Vadovė: Laneda Jatulevičienė

Užsiėmimai vyksta 19 kab.  (Inkaro g. 9a)
Antradieniais
12.10 – 12.55 PUG
13.05 – 13.50
14.00 – 14.45

Užsiėmimai vyksta 14kab. (Romainių g. 28)
Pirmadieniais
13.05 – 13.50
14.00 – 14.45

Meno terapija

Vadovės: Laneda Jatulevičienė ir Gabija Ramankevičiūtė

Užsiėmimai vyksta 15 kab. (Romainių g. 28)

Pirmadienis
12.10 – 12.55
Antradienis
10.00 – 10.45

Užsiėmimai vyksta 19kab. (Inkaro g.9a)
Trečiadienis
11.05 – 11.50

Keramika

Vadovė: Birutė Baltavičienė

Užsiėmimai vyksta 19 kab. (Inkaro g. 9a)

Pirmadienis
12.05 – 12.50 PUG
13.05 – 13.50
14.00 – 14.45

Sportiniai ir ritminiai šokiai

Vadovas: Mantas Kisielius

Užsiėmimai vyksta šokių salėje  (Inkaro g. 9a)
Pirmadienis
13.05 – 13.50
14.00 – 14.45

Antradienis
11.05 – 11.50 PUG

Vadovė: Vestina Remeikaitė

Užsiėmimai vyksta salėje  (Romainių g. 28)
Trečiadienis
13.05 – 13.50
14.00 – 14.45

Dainavimo studija

Vadovė: Alvina Poderienė

Užsiėmimai vyksta salėje  (Inkaro g. 9a)

Antradienis
13.05 – 13.50
14.00 – 14.45

Trečiadienis
14.00 – 14.45

Ketvirtadienis
8.55 – 9.40 PUG
13.05 – 13.50
14.00 – 14.45

Dainavimo studija

Vadovė: Gabija Ramankevičiūtė

Užsiėmimai vyksta 12 kab.  (Romainių g. 28)

Antradienis
14.00 – 14.45

Trečiadienis
13.05 – 13.50

Ketvirtadienis
14.00 – 14.45

Futbolas

Vadovas: Algirdas Gruzdas

Užsiėmimai vyksta sporto salėje, stadione

Pirmadienis
13.05 – 16.50
14.00 – 14.45

Ketvirtadienis
14.00 – 14.45
14.50 – 15.35

Lengvosios atletikos trikovė

Vadovas: Audrius Vilkevičius

Užsiėmimai vyksta sporto salėje (Inkaro g. 9a)

Antradienis
14.00 – 14.45

Užsiėmimai vyksta sporto salėje  (Romainių g. 28)

Pirmadienis
13.05 – 13.50
14.00 – 14.45

Stalo tenisas

Vadovas: Audrius Vilkevičius

Užsiėmimai vyksta  salėje (Inkaro g. 9a)
Ketvirtadienis
13.05 – 13.50

Step by step

Vadovė: Inga Razumienė

Užsiėmimai vyksta 17 kab. (Inkaro g. 9a)

Trečiadienis
14.00 – 14.45

Ketvirtadienis
10.00 – 10.45 PUG

Step by step

Vadovė: Ingrida Bachmatavičienė

Užsiėmimai vyksta 3 kab. (Romainių g. 28)

Pirmadienis
14.00 – 14.45

Vadovė: Viktorija Čemeškaitė

Užsiėmimai vyksta 7 kab. (Romainių g. 28)

Ketvirtadienis
14.00 – 14.45

Muzikinis teatras

Vadovė: Gabija Ramankevičiūtė

Užsiėmimai vyksta 12 kab.  (Romainių g. 28)

Antradienis
13.05 – 13.50

Trečiadienis
14.00 – 14.45

Ukulėlių klubas

Vadovė: Gabija Ramankevičiūtė

Užsiėmimai vyksta 12 kab.  (Romainių g. 28)

Antradienis
14.50 – 15.35

Trečiadienis
14.55 – 15.40

Ketvirtadienis
13.05 – 13.50

Zumba KIDS

Vadovė: Vestina Remeikaitė

Užsiėmimai vyksta salėje  (Romainių g. 28)

Penktadienis
12.30 – 13.15
13.20 – 14.25

Neformalusis švietimas 1-4 klasėse (finansuojamas tėvų lėšomis arba iš NVŠ krepšelio)

Šachmatai

Užsiėmimai vyksta 6 kab. (Romainių g. 28)
Ketvirtadienis
14.00 – 15.00 (1 – 4 kl.)

Užsiėmimai vyksta 18 kab. (Inkaro g. 9a)
Trečiadienis
14.00 – 14.45 (1 – 4 kl.)
15.00 – 15.45 (1 – 4 kl.)

 

VIP mokykla

Užsiėmimai vyksta 19 kab. (Inkaro g. 9a)
Trečiadienis
14.00 – 14.45 (1 – 4 kl.)

 

Bricks 4 kidz

Užsiėmimai vyksta 7 kab. (Romainių g. 28)
Trečiadienis
14.00 – 15.30

Užsiėmimai vyksta 22 kab. (Inkaro g. 9a)
Ketvirtadienis
14.00 – 15.30

 

Krepšinis "Perkūnas"

Užsiėmimai vyksta sporto salėje (Romainių g. 28)

Antradienis
14.00 – 16.00  (1-4 kl.)

Ketvirtadienis
14.00 – 16.00  (1-4 kl.)

 

 

Būk saugus

Užsiėmimai vyksta 18 kab. (Inkaro g. 9a)

Ketvirtadienis
14.00 – 15.30 (1-4 kl.)

Užsiėmimai vyksta 14 kab. (Romainių g. 28)

Trečiadienis
14.00 – 15.30  (1-4 kl.)

Keramika

Užsiėmimai vyksta 16 kab. (Romainių g. 28)

Antradienis
13.05 – 15.00

Trečiadienis
13.05 – 15.00

Minecraft Education

Užsiėmimai vyksta  14 kab. (Romainių g. 28)

Antradienis
14.00 – 15.30 (1-2 kl.)
15.30 – 17.00 (3-4 kl.)

Užsiėmimai vyksta 22 kab. (Inkaro g. 9a)

Trečiadienis
14.00 – 15.30 (1-2 kl.)
15.30 – 17.00 (3-4 kl.)

Robotika

Užsiėmimai vyksta 18kab. (Inkaro g. 9a)

Pirmadienis
14.00 – 15.30 (1-2 kl.)
15.30 – 17.00 (3-4 kl.)

 

Robotikos akademija

Užsiėmimai vyksta  7 kab. (Romainių g. 28)

Penktadienis
Nuo 13.30 val.
Nuo 15.30 val.

Edulandas STEAM būrelis

Užsiėmimai vyksta  7 ir 14 kab. (Romainių g. 28)

Pirmadienis
Nuo 14.00 val.
Nuo 15.30 val.

Gatvės šokiai

Užsiėmimai vyksta salėje (Romainių g. 28)

Pirmadienis
15.00 – 16.00

Trečiadienis
15.00 – 16.00

Užsiėmimai vyksta salėje (Inkaro g. 9a) 

Pirmadienis
15.00 – 16.00

Trečiadienis
15.00 – 16.00

Gatvės šokis "Imperium"

Užsiėmimai vyksta salėje (Inkaro g. 9a) 

Pirmadienis
16.00 – 17.00

Trečiadienis
16.00 – 17.00

Karatė "Rifas"

Užsiėmimai vyksta salėje (Inkaro g. 9a) 

Antradienis
Nuo 15 val.

Ketvirtadienis
Nuo 15 val.

Karatė

Užsiėmimai vyksta salėje (Romainių g. 28 ) 

Pirmadienis
16.30 – 17.30

 

Krepšinis "Snaiperis"

Užsiėmimai vyksta sporto salėje (Mūšos g.6) 

Pirmadienis
Nuo 17 val.

Antradienis
Nuo 17 val.

Penktadienis
Nuo 17 val.

 

Neformalaus švietimas 5-8, I-IV gimn. klasėse

Maironiečiai

Vadovė: Rita Petrauskienė

Užsiėmimai vyksta 309 kab.

IV gimn.kl.

Ketvirtadienis
14.00 – 14.45
14.55 – 15.40
15.50 – 16.35

Instrumentinė grupė

Vadovas: Gustas Kuskevičius

Užsiėmimai vyksta 116 kab.

6 – 8 ir I – IV gimn. kl.

Ketvirtadienis
14.55 – 15.40

Dizaino būrelis "Dekoras"

Vadovė: Nelė Jurgelionienė

Užsiėmimai vyksta 308 kab.

5-6 klasės

Pirmadienis
14.00-14.45
14.55-15.40

Mišrus choras

Vadovas: Gustas Kuskevičius

Užsiėmimai vyksta 116 kab.

8  ir I – IV gimn. kl.

Trečiadienis
14.55 – 15.40

Investuotojų lyga

Vadovas: Naglis Jonuška

Užsiėmimai vyksta 209 kab.

I – IV gimn. klasės

Trečiaadienis
14.55- 15.40

 

Mokinių taryba

Vadovė: Renata Lincevičienė

Užsiėmimai vyksta MT kabinetas

5 – IV gimn. klasės

Antradienis
15.50 – 16.35

Retorikos būrelis

Vadovė: Alma Rudokė

Užsiėmimai vyksta 411 kab.

8 klasės

Penktadienis
14.55-15.40
15.50-16.35

Sportiniai, ritminiai šokiai

Vadovas: Mantas Kisielius

Užsiėmimai vyksta Aktų salėje

7 klasės
Ketvirtadienis
14.55-15.40

I gimn.  klasės
Penktadienis
14.55 – 15.40

II gimn.  klasės
Antradienis
14.55 – 15.40

III – IV gimn.kl.
Pirmadienis ir Ketvirtadienis
14.55-15.40

Teatro studija

Vadovė: Ginta Junelienė

Užsiėmimai vyksta konferencijų ir aktų salėje

5-II gimn.kl.

Trečiadienis
14.55-15.40
15.50-16.35

Ketvirtadienis
14.55-15.40
15.50-16.35 (kas antrą)

Dainavimo studija

Vadovas: Gustas Kuskevičius

Užsiėmimai vyksta 116 kab.

6-7 kl.

Penktadienis
14.55 – 15.40

Žolės riedulys

Vadovė: Donata Vaičytė – Martinkienė

Užsiėmimai vyksta sporto salėje, stadione

6-8 klasės

Antradienis
14.55-15.40
15.50-16.35

Trečiadienis
14.55-15.40
15.50-16.35

Robotika

Vadovė: Miglė Glušauskaitė

Užsiėmimai vyksta 212 kab.

5-7 klasės

Ketvirtadienis
13.05-13.50

STEAM

Vadovė: Miglė Glušauskaitė

Užsiėmimai vyksta 212 kab.

5-7 klasės

Ketvirtadienis
14.00-14.45
14.55-15.40

"Accelerator X"

Vadovė: Giedrė Juškevičienė

Užsiėmimai vyksta 401 kab.

I-IV gimn. klasės

Antratadienis
14.55-15.40

Ketvirtadienis
14.00-14.45

"Accelerator X"

Vadovė: Akvilė Andziukevičiūtė – Jankūnienė

Užsiėmimai vyksta 110 kab.

5-8 klasės

Trečiadienis
14.55-15.40

"Accelerator X"

Vadovė: Evelina Šmulkštytė

Užsiėmimai vyksta 206 kab.

7 klasės

Pirmadienis
14.00-14.45

"Accelerator X"

Vadovas: Naglis Jonuška

Užsiėmimai vyksta 209 kab.

5-8 ir I-IV gimn. klasės

Antradienis
14.55 – 15.40
15.50 – 16.35

Antradienis
14.00-14.45

Krepšinis

Vadovas: Naglis Jonuška

Užsiėmimai vyksta sporto salėje

I – IV gimn. klasės

Ketvirtadienis
14.55 – 15.40
15.50 – 16.35

Tarptautiniai projektai

Vadovė: Birutė Dručkutė

Užsiėmimai vyksta 307 kab.

5 – IV gimn.kl.

Ketvirtadienis
14.55-15.40

Tinklinis

Vadovė: Eglė Šernaitė

Užsiėmimai vyksta sporto salėje

I – IV gimn.kl.

Pirmadienis
14.55-15.40

Stalo tenisas

Vadovas: Audrius Vilkevičius

Užsiėmimai vyksta Inkaro g. 9a

5 – 6 klasės

Ketvirtadienis
14.00-14.45
14.55 – 15.40

"Accelerator X"

Vadovė: Renata Lincevičienė

Užsiėmimai vyksta 209 kab.

I – IV gimn.  klasės

Antradienis
14.55-15.40

"Accelerator X"

Vadovė: Diana Šaliūnienė

Užsiėmimai vyksta 207 kab.

5  klasės

Trečiadienis
13.05-13.50

"Accelerator X"

Vadovė: Vaida Juškevičienė

Užsiėmimai vyksta 404 kab.

5 -8  klasės

Penktadienis
14.00-14.45

Ispanų kalbos būrelis

Vadovė: Giedrė Juškevičienė

Užsiėmimai vyksta 401 kab.

5 -8  klasės

Antradienis
14.00-14.45

Matematika kvadratu

Vadovė: Vilija Grežeckienė

Užsiėmimai vyksta 206 kab.

5 -8  klasės

Ketvirtadienis
14.55-15.40

Fizikos atradimai

Vadovė: Edita Pocienė

Užsiėmimai vyksta 310 kab.

8, I-IV gimn.  klasės

Antradienis
14.00-14.45

Paskutinis atnaujinimas: 2024 15 vasario