Gimnazijos mokytojai ir specialistai

 

Vardas PavardėDėstomas dalykas, kvalifikacinė kategorijaTurimos pareigos, auklėjamoji klasė
Rasa Abramavičienė
Pradinių klasių mokytoja, mokytoja metodininkė
2a klasė
Milita AkambakienėLogopedė ekspertė
Ramunė AndriušienėPradinių klasių mokytoja, mokytoja metodininkė4d klasė
Akvilė Andziukevičiūtė-JankūnienėTechnologijų mokytoja8a klasė
Vilma BabušienėFizinio ugdymo mokytoja, vyresnioji mokytojaIIi gimn. klasė
Inga BabrauskaitėMokytojo padėjėja
Ingrida BachmatavičienėPradinių klasių vyresnioji mokytoja,
anglų kalbos vyresnioji mokytoja
3d klasė
Gintautas BejerisTeatro mokytojas
Lijana BilinkevičienėVerslumo mokytoja,
vyresnioji mokytoja
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ilona BublienėPradinių klasių mokytoja, mokytoja metodininkė2b klasė
Neringa BurdulienėPsichologė
Viktorija ČemeškaitėPradinių klasių ir ankstyvosios anglų kalbos pedagogė3f klasė
Nijolė ČiučiulkienėPradinių klasių mokytoja, mokytoja metodininkė1c klasė
Danguolė ČižauskienėPradinių klasių mokytoja, vyresnioji mokytoja1e klasė
Žilvinas DamijonaitisGeografijos mokytojas metodininkas, II vadybinė kategorijaGimnazijos direktorius
Birutė DručkutėAnglų kalbos mokytoja,
mokytoja metodininkė
Loreta GedgaudienėPradinių klasių mokytoja, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja3e klasė
Laima GečiauskienėPsichologijos mokytoja,
Etikos mokytoja metodininkė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Miglė GlušauskaitėGamtos ir žmogaus, biologijos mokytoja6d klasė
Vilija GrežeckienėMatematikos mokytoja, mokytoja ekspertė
Sigita GrigaliūnienėPradinių klasių mokytoja, mokytoja metodininkė4b klasė
Algirdas GruzdasFizinio ugdymo mokytojas, mokytojas metodininkasFutbolo treneris
Edita Išganaitienė
(šiuo metu vaduoja Ingą Valentaitę) 
Vyresnioji socialinė pedagogė
Rita Marija Ylienė
Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja,
mokytoja metodininkė
 5c klasė
Aurelija JablonskienėPradinių klasių mokytoja2f klasė
Naglis JonuškaEkonomikos ir verslumo mokytojasIVi gimn. klasė
Rita JučienėPsichologė
Ginta JunelienėEtikos ir žmogaus saugos mokytoja,
vyresnioji mokytoja
6b klasė
Vaida JuosponytėGeografijos mokytoja
Nelė JurgelionienėDailės ir fotografijos mokytoja,
mokytoja metodininkė
5b klasė
Giedrė JuškevičienėAnglų kalbos  mokytoja, mokytoja metodininkėIv gimn. klasė
Vaida JuškevičienėInformacinių technologijų ir matematikos mokytoja, mokytoja metodininkė7c klasė
Gitana KerevičiūtėAnglų kalbos ir vokiečių kalbos mokytoja,
vyresnioji mokytoja
Mantas KisieliusŠokio ir kūno kultūros mokytojas,
vyresnysis mokytojas
6 c klasė
Asta KizevičienėTikybos mokytoja,
mokytoja metodininkė
Dovilė KovalenkinienėSocialinė pedagogė metodininkėDirektoriaus pavaduotoja ugdymui
Ieva KriaučiūnienėAnglų kalbos mokytoja, mokytoja metodininkė5a klasė
Algimantė KulikauskienėMatematikos mokytoja, mokytoja metodininkėIIIa gimn. klasė
Jurgita KuskevičienėPradinių klasių mokytoja, mokytoja metodininkė1f klasė
Gustas KuskevičiusMuzikos mokytojas
Alma LažauninkienėChemijos mokytoja
Regina LesevičienėLietuvių kalbos mokytoja, mokytoja metodininkėIa gimn. klasė
Renata LincevičienėEkonomikos ir verslumo mokytoja,
vyresnioji mokytoja
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Virginija LincevičienėMatematikos
mokytoja,
mokytoja metodininkė
7a klasė
Violeta LinikienėPradinių klasių mokytoja, mokytoja metodininkė3b klasė
Rita LisauskienėAnglų kalbos mokytoja
Milda LitvinavičiūtėPriešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja, vyresnioji mokytoja
Renata LitvinėMatematikos ir informacinių technologijų mokytoja, vyresnioji mokytoja5d klasė
Edita LiumparienėMokytojo padėjėja
Žaneta MalinauskienėLietuvių kalbos ir literatūros mokytoja,
mokytoja metodininkė
 6a klasė
Rita MarčiulynienėInformacinių technologijų mokytoja
Marytė Gražina MarkevičienėMokytojo padėjėja
Ingrida MasteikienėSpecialioji pedagogė metodininkė
Rasa MerkienėPradinių klasių mokytoja, mokytoja metodininkė4f klasė
Diana MurauskienėIstorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja,
mokytoja ekspertė
8v klasė
Rita MurauskienėPradinių klasių mokytoja, mokytoja metodininkė1b klasė
Nijolė NavickienėRusų kalbos mokytoja, mokytoja metodininkė8b klasė
Lina NomeikienėPradinių klasių mokytoja, mokytoja metodininkė3a klasė
Rita PetrauskienėLietuvių kalbos ir literatūros mokytoja,
mokytoja metodininkė
IIIi gimn. klasė
Rita PetrauskienėRusų kalbos mokytoja, mokytoja metodininkė
Asta PinkevičienėPrancūzų kalbos mokytoja, vyresnioji mokytoja
Danguolė PliaskienėPradinių klasių vyresnioji mokytojaBibliotekininkė, mokytojo padėjėja
Edita PocienėFizikos mokytoja
Alvina PoderienėMuzikos mokytoja,
mokytoja metodininkė
Ieva PuškoriūtėLietuvių kalbos ir literatūros mokytoja7b klasė
Živilė RadzevičienėPradinių klasių mokytoja, mokytoja metodininkė1a klasė
Gintautė RakauskienėGeografijos mokytoja
Agnė RamanauskaitėAnglų kalbos mokytoja7d klasė
Gabija RamankevičiūtėMuzikos mokytoja
Inga RazumienėPradinių klasių mokytoja4c klasė
Janina RimydienėPradinių klasių mokytojaMokytojo padėjėja
Jūratė SabaitienėGamtos ir žmogaus, biologijos mokytoja,
vyresnioji mokytoja
Kristina SacevičienėPradinių klasių mokytoja, mokytoja metodininkė2d klasė
Dalia SaulienėAnglų kalbos mokytoja,
mokytoja metodininkė
Eglė SutkienėPradinių klasių mokytoja,  vyresnioji mokytoja4e klasė
Diana ŠaliūnienėEkonomikos ir verslumo, kūrybinio konstravimo mokytoja
Eglė ŠernaitėGeografijos mokytoja
Daiva ŠmerauskienėLietuvių kalbos ir literatūros mokytoja,
mokytoja metodininkė
IIa gimn. klasė
Evelina ŠmulkštytėPradinių klasių mokytoja2c klasė
Kristina Zita ŠtilpienėPradinių klasių mokytojaMokytojo padėjėja
Aušra TamulienėPradinių klasių mokytoja, mokytoja metodininkė4a klasė
Daiva TrumpienėMokytojo padėjėja
Diana TuomaitėGeografijos mokytoja
Sonata UstinavičienėPriešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytoja2e klasė
Laiminta ŪsaitėTikybos mokytoja
Džiuljeta VaičiukynienėPradinių klasių mokytoja, mokytoja metodininkė1d klasė
Donata Vaičytė –  MartinkienėFizinio ugdymo mokytoja, mokytoja metodininkė
Inga ValentaitėVyresnioji socialinė pedagogė
Gina VasiliūnienėAnglų kalbos mokytoja,
vyresnioji mokytoja
Audrius VilkevičiusFizinio ugdymo mokytojas, vyresnysis mokytojas
Nijolė VosylienėTechnologijų mokytoja, mokytoja metodininkė
Danutė Zlatarinskienė Pradinių klasių mokytoja, mokytoja metodininkė3c klasė

 

Paskutinis atnaujinimas: 2022 9 lapkričio