2% parama

MIELI GIMNAZIJOS MOKINIŲ TĖVELIAI, DARBUOTOJAI, RĖMĖJAI

Gimnazijoje vaikas praleidžia didžiąją laiko dalį savo dienos. Edukacinėse erdvėse, mokiniai bendrauja ir palaiko vienas kitą, mokosi ir žaidžia, naudodami pažangias technologijas siekia geresnių mokymosi rezultatų. Visi kartu kurkime vaikams geranorišką, saugią, jaukią bei orientuotą į kiekvieno mokinio poreikius ugdomąją aplinką.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, 2017 m. skyrusiems Veršvų gimnazijai 2 proc. GPM paramą. Už šias lėšas yra modernizuojamos edukacinės aplinkos.

Skirkite 2 proc. GPM paramą ir 2018 m. (už 2017 metus). Tai jūsų investicija į vaiko ateitį, kuri labai reikalinga gimnazijos bendruomenei, kad galėtume ir toliau modernizuoti mokymosi ir laisvalaikio erdves. Norime, kad mokiniams gimnazijoje būtų jauku, miela ir saugu. Labai vertiname Jūsų supratingumą ir geranoriškumą.

Prašome iki 2018 metų balandžio 25 d. užpildyti VMI formą pasirinktinai:

• Užpildyti FR0512 formą pasinaudojant elektroninio deklaravimo sistema http://deklaravimas.vmi.lt;
  • pagal pateiktą pavyzdį užpildyti popierinę FR0512 formą ir perduoti klasės auklėtojai (šios formos bus išdalintos visiems gimnazijos mokiniams);

Mūsų rekvizitai:

Kauno Veršvų gimnazija, įmonės kodas 190135828
Mūšos g. 6, LT-47176 Kaunas, tel./fax. 362621, el. paštas: gimnazija@versvos.kaunas.lm.lt

Paskutinis atnaujinimas: 2018 vasario 26