Prevencinė informacinė pamoka 5-6 klasių mokiniams apie saugumą kelyje

Prevencinė informacinė pamoka 5-6 klasių mokiniams apie saugumą kelyje

Nuo 2006-ųjų metų balandžio 6-oji Lietuvoje paskelbta Saugaus eismo diena. Lietuvos policija ragina pagalvoti ne vien apie save, bet ir apie kitų saugumą, kelyje elgtis pagal visas saugumo taisykles. Vairuotojai ir keleiviai – automobiliuose segėti saugos diržus. Tėvai įspėjami, kad pasirūpintų savo vaikų saugumu keliuose.

Prisidedant prie vaikų saugumo kelyje įgūdžių ugdymo, balandžio 18 dieną, gimnazijos 5 ir 6 klasių mokiniai klausė bendruomenės pareigūnų E.Pliokščio ir A.Malajevienės informacinės pamokos apie saugumą kelyje važiuojant dviračiu ir paspirtuku. Mokiniai sužinojo/prisiminė kelių eismo taisykles, aptarė saugos priemones, bei taisykles, kurių privalo laikytis dviratininkai ir paspirtukininkai.

Tikimės, kad visi būsime saugus kelyje!

Paskutinis atnaujinimas: 2024 18 balandžio