Biblioteka – informacinis centras

Nuo 1930 metų mokykloje veikia biblioteka. 2000 metais įsteigtas informacinis centras su skaitykla. Informacinis centras dabar – tai biblioteka su atskiromis moksleivių bei mokytojų skaityklomis, turinčiomis 40 darbo vietų, iš jų – 13 kompiuterizuotos su interneto ryšiu. Yra filialas pradinėje mokykloje.

Svarbiausias informacinio centro veiklos uždavinys – teikti informacinę pagalbą visai mokyklos bendruomenei. Darbas kompiuterizuotas: skaitytojai aptarnaujami, duomenų bazė papildoma kompiuterinės programos MOBIS pagalba.

Bibliotekos fondas kaupiamas, atsižvelgiant į gimnazijos mokinių ir darbuotojų informacinius poreikius, susijusius su švietimu ir asmenybės tobulėjimu.

Bibliotekos teikiamos paslaugos:

• Išduodama skaitytojams reikalinga literatūra; mokytojai ir mokiniai aprūpinami vadovėliais.
  • Teikiama pagalba moksleiviams ir mokytojams, ieškantiems informacijos savišvietai, mokslui ir projektiniams darbams.
  • Teikiama informacija pagal skaitytojų užklausas.
  • Organizuojami kultūriniai renginiai ir parodos.
  • Konsultuojama apie įvairius informacijos šaltinius ir paieškos būdus.
  • Veikia profesinio informavimo punktas, kuriame kaupiama informacija apie profesijas, sėkmės istorijas, mokyklas, kur galima studijuoti.
  • Teikiamos kopijavimo ir spausdinimo paslaugos.
  • Skaitytojams įrengtos 10 kompiuterizuotų darbo vietų su interneto prieiga.
  • Veikia pedagoginė – metodinė skaitykla, kurioje kaupiama pedagoginė literatūra.
  • Vyksta integruotos pamokos.

Informacinio centro darbuotojos:
Edita Stasiulionienė – vedėja