Svečiuose edukologai iš Italijos

Svečiuose edukologai iš Italijos

Balandžio 26 dieną Kauno Veršvų gimnazijoje lankėsi VDU Švietimo akademijos doc. dr. Lina Miltenienė kartu su ugdymo ekspertėmis iš Italijos – Francesca Salis, Maceratos universiteto (Italija) pedagogikos ir specialiosios didaktikos docentė, įtraukiojo ugdymo ekspertė. Ypač domisi intelekto negalios, Dauno sindromo atvejais. Ji yra nacionalinių ir tarptautinių leidinių, knygų ir straipsnių negalios klausimais autorė.  Veronica Punzo, Maceratos universiteto (Italija) dėstytoja, vidurinės mokyklos „Galileo Galilei” specialioji pedagogė, Pizos universiteto, Nacionalinės dirbtinio intelekto visuomenei doktorantūros mokyklos doktorantė.  Domisi asmens ir ne asmens duomenų valdymo, teisinio reguliavimo bei etikos klausimais naudojant dirbtinį intelektą švietime daugiausia dėmesio skiriant orumui, lygybei ir pagrindinių teisių stiprinimui bei apsaugai. Annamaria Riccioni, Mačeratos universiteto Švietimo, kultūros paveldo ir turizmo katedros dėstytoja, vidurinės mokyklos specialioji pedagogė. Jos mokslinė ir tiriamoji veikla yra skirta ugdymo ir įtraukties procesų kokybei užtikrinti tenkinant asmenų specialiuosius ugdymosi poreikius ypatingą dėmesį skiriant suaugusiųjų tapatybės ir savarankiškumo ugdymui, perėjimui į suaugusiųjų gyvenimą.

Džiaugiamės galėdami susitikimo – apskritojo stalo diskusijos metu pasidalinti savo patirtimi įtraukiojo ugdymo srityje, sulaukti patarimų į ką atkreipti dėmesį organizuojant ir įgyvendinant įtraukųjį ugdymą.

Paskutinis atnaujinimas: 2024 29 balandžio