Priėmimas į gimnaziją

Svarbi informacija norintiems mokytis VERŠVŲ GIMNAZIJOS

Laisvos vietos

PUG1 klasė2 klasė3 klasė4 klasė
Inkaro g.Romainių g.Inkaro g.Romainių g.Inkaro g.Romainių g.Inkaro g.Romainių g.Inkaro g.Romainių g.
0000000000

Prašymai pradėti mokytis 2021-2022 m. m. Kauno miesto Savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose pradedami registruoti elektroniniu būdu per savivaldybės informacinę sistemą https://imokykla.kaunas.lt  nuo 2021 m. balandžio 1 d. 12 valandos.

Registracija per informacinę sistemą vykdoma iki gegužės 31 d., vėliau prašymus galima pateikti tik pasirinktoje mokykloje.

Jei neturite galimybės prisijungti prie informacinės sistemos, Jums patogiu laiku atvykite į gimnazijos raštinę, padėsime Jums registruoti prašymą (ne anksčiau nei paskelbtas priėmimo laikas).

PASTABA. Karantino laikotarpiu nustatytos formos užpildytą ir pasirašytą skenuotą prašymą galite pateikti gimnazijos elektroniniu paštu gimnazija@versvos.kaunas.lm.lt

Prašymų padavimo data ir laikas neturi jokios įtakos priimamų asmenų eiliškumui.

PRAŠYMO FORMA

Asmenų priėmimo komisija ir komisijos darbo reglamentas

Priėmimas į Kauno Veršvų gimnaziją

Kauno miesto savivaldybės tarybos 2020 m. kovo 24 d. sprendimas Nr. T-100

Asmenų priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas

Registruotų prašymų tikrinimo vartotojo vadovas

Gimnazijos savitumas

KAUNO VERŠVŲ GIMNAZIJOS MOKINIŲ ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TAISYKLĖS

Susipažinti su gimnazija, apžiūrėti vaikų mokymosi ir poilsio sąlygas galima bet kuriuo metu iš anksto suderinus atvykimo laiką telefonu 8 603 16221.

Paskutinis atnaujinimas: 2021 1 kovo