Priėmimas į gimnaziją

PIRMOSE KLASĖSE

Laisvos vietos

PUG1 klasė2 klasė3 klasė4 klasė
Inkaro g.Romainių g.Inkaro g.Romainių g.Inkaro g.Romainių g.Inkaro g.Romainių g.Inkaro g.Romainių g.
0000000000

Prašymai pradėti mokytis 2020-2021 m. m. Kauno miesto Savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose pradedami registruoti elektroniniu būdu per savivaldybės informacinę sistemą https://imokykla.kaunas.lt  nuo 2020 m. balandžio 15 d. 12 valandos.

Registracija per informacinę sistemą vykdoma iki gegužės 31 d., vėliau prašymus galima pateikti tik pasirinktoje mokykloje.

Jei neturite galimybės prisijungti prie informacinės sistemos, Jums patogiu laiku atvykite į gimnazijos raštinę, padėsime Jums registruoti prašymą (ne anksčiau nei paskelbtas priėmimo laikas).

PASTABA. Karantino laikotarpiu nustatytos formos užpildytą ir pasirašytą skenuotą prašymą galite pateikti gimnazijos elektroniniu paštu gimnazija@versvos.kaunas.lm.lt

Prašymų padavimo data ir laikas neturi jokios įtakos priimamų asmenų eiliškumui.

PRAŠYMO FORMA

2020-2021 m. m. Gimnazijoje planuojamas priimti mokinių skaičius ir klasių komplektai:
PUG (Gimnazijos pastate, esančiame Inkaro g. 9a) – 1 komplektas – 20 vaikų
PUG (Gimnazijos pastate, esančiame Romainių g. 28)  – 2 komplektai – 40 vaikų
1 klasės (Gimnazijos pastate, esančiame Inkaro g. 9a)  – 3 komplektai – 72 mokiniai
1 klasės (Gimnazijos pastate, esančiame Romainių g. 28) – 2 komplektai – 48 mokiniai
2 klasės (Gimnazijos pastate, esančiame Inkaro g. 9a) – 3 komplektai – 4 mokiniai
2 klasės (Gimnazijos pastate, esančiame Romainių g. 28) – 3 komplektai – 2 mokiniai
3 klasės (Gimnazijos pastate, esančiame Inkaro g. 9a) – 3 komplektai – 15 mokinių
3 klasės (Gimnazijos pastate, esančiame Romainių g. 28) – 2 komplektas – 0 mokinių
4 klasės (Gimnazijos pastate, esančiame Inkaro g. 9a) – 3 komplektai – 8 mokiniai
4 klasės (Gimnazijos pastate, esančiame Romainių g. 28) – 1 komplektas – 0 mokinių

Gimnazijos pastate, esančiame Mūšos g. 6:
5 klasės – 3 komplektai – 90 mokinių
6 klasės – 3 komplektai – 23 mokiniai
7 klasės – 2 komplektai – 5 mokiniai
8 klasės – 3 komplektai – 33 mokiniai
I gimnazinės klasės – 2 komplektai – 12 mokinių
II gimnazinės klasės – 2 komplektai – 23 mokiniai
III gimnazinės klasės – 2 komplektai – 16 mokinių
IV gimnazinės klasės – 2 komplektai – 35 mokiniai+

Asmenų priėmimo komisija ir komisijos darbo reglamentas

Priėmimas į Kauno Veršvų gimnaziją

Kauno miesto savivaldybės tarybos 2020 m. kovo 24 d. sprendimas Nr. T-100

Asmenų priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas

Registruotų prašymų tikrinimo vartotojo vadovas

Gimnazijos savitumas

KAUNO VERŠVŲ GIMNAZIJOS MOKINIŲ ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TAISYKLĖS

Susipažinti su gimnazija, apžiūrėti vaikų mokymosi ir poilsio sąlygas galima bet kuriuo metu iš anksto suderinus atvykimo laiką telefonu 8 603 16221.

Paskutinis atnaujinimas: 2020 14 spalio