Erasmus+ Akreditacijos mobilumo veiklos Latvijoje, Talsi mieste

Erasmus+ Akreditacijos mobilumo veiklos Latvijoje, Talsi mieste
Kauno Veršvų gimnazijos 2f klasės mokiniai dalyvavo Erasmus+ Akreditacijos mobilumo veiklose Latvijoje, Talsi mieste, kur susitiko su bendraminčiais, dalinosi gerąją verslumo ugdymo patirtimi. Mobilumo metu mokiniai turėjo turtingą programą mokykloje bei už mokyklos ribų, dalyvavo įvairiose verslumo bei pažintinėse veiklose.
Labai džiugu, jog mokiniai jau buvo pažįstami per išankstinius nuotolinius susitikimus, todėl jau pirmą vizito dieną mokiniai aktyviai pradėjo verslumo ugdymo veiklas kartu su Latvijos moksleiviais.
Mobilumo metu gimnazijos mokiniai, kartu su  latviais dalyvavo verslo pamokoje, kurioje pristatė savo vykdomą verslo projektą, prekiavo mokyklos Kaziuko mugėje. Mokiniai išmoko pagaminti projekto prototipus, patobulino bendradarbiavimo bei užsienio kalbos kompetencijas.
Mobilumo metu vaikai apsilankė Žemės ūkio muziejuje, kur iš arti susipažino su įvairiais įrenginiais, susipažino su lino bei duonos keliu nuo sėjos iki galutinio gaminio.
Molio edukacijoje mokiniai pasitelkė kūrybiškumą bei komandinį darbą, nes abiejų šalių mokiniai, kaip mozaiką, gamino vieną gaminį.
Trečią dieną Lietuvos ir Latvijos mokiniai vyko į Ventspilį. Vaikai lankėsi Vizium centre, kuriame tyrinėjo ir išbandė įvairius mokslinius bei gamtos dėsnius, susipažino su profesijomis. Mokiniai buvo sužavėti mokslo muziejaus eksperimentais bei veiklomis. O planetariume stebėjo žvaigždynus ir planetas, sužinojo kaip vyksta saulės užtemimas.
Po refleksijos ir šilto atsisveikinimo su mokyklos bendruomene mokiniai kartu su latvių vaikais išvyko į Pure šokolado fabriką, kuriame turėjo galimybę susipažinti su šokolado istorija, šokolado verslo plėtra bei šokolado gaminimo technikomis.
Kartu bendraudami, bendradarbiaudami ir tyrinėdami mokiniai plėtė akiratį, tobulino verslumo, pažinimo, socialines, kalbos kompetencijas.
Paskutinis atnaujinimas: 2024 3 gegužės