Integruota lietuvių kalbos pamoka gimnazijos bibliotekoje

Gegužės 22 dieną  7i ir 8a klasių mokiniai susirinko į integruotą lietuvių kalbos pamoką  „Aš ir knyga” gimnazijos bibliotekoje. Pamokos pradžioje apie knygos skaitymo svarbą ir reikšmę žmogaus gyvenime kalbėjo bibliotekos vedėja Edita Stasiulionienė. Kiekvienas septintokas parengė skaidres apie įdomiausią perskaitytą knygą ir išradingai pareklamavo ją klasės draugams: išsakė savo nuomonę, įspūdžius, paaiškino, kodėl ji patiko, kam galėtų ją rekomenduoti bei kodėl verta ją perskaityti. 8 a klasės mergaitės pristatė projektą „Knygas skaityti verta”. Visi galėjo pasigrožėti projekto dalyvių sukurtais skirtukais, kuriuos puošia mintys apie knygos skaitymą net 6 kalbomis , daugelį sudomino filmuotos knygų reklamos.
Pamoką vedė lietuvių kalbos mokytojos R. Petrauskienė ir Ž. Malinauskienė.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 29 birželio