Knygnešio diena bibliotekoje

„Knygnešystė — viena iš lietuvių tautinės atminties sąvokų. Tai ne tik istorinė, kultūrinė vertybė, bet ir dorovinė. Tik suprasdami, kokį erškėčių vainiką mūsų tautai uždėjo spaudos draudimas, trukęs ištisus keturiasdešimt metų, mes rasime jėgų išsaugoti savo kalbą, kartu ir apginti savo tautinį orumą.“ (dr. Irena Kubilienė)

Kaip ir kiekvienais metais mokyklos bibliotekoje minima Knygnešio diena. Ta proga skaityklos bibliotekoje kviečiame apžiūrėti dvi parodas : „Kovo 16-ji Knygnešio diena“ ir „Kitoks knygos rūbas“.

Parodoje „Kitoks knygos rūbas“ eksponuojamos knygos su įdomiais aplankais, kitokiais nei įprasta viršeliais. Eksponatai parinkti iš mūsų mokyklos bibliotekos bei bibliotekininkių D. Trumpienės, V. Liutvinienės ir E. Stasiulionienės asmeninių bibliotekų.

Kita parodos dalis – tekstiliniai knygų aplankai, kuriuos kūrė 9a ir 9b klasių mokinės (vadovė – mokytoja N. Vosylienė).

Kviečiame apsilankyti bibliotekoje. Paroda vyks visą kovo mėnesį.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 23 birželio