Paroda „Kaunas – laisve patikrinti“

Kovo 26-30 d. mokyklos trečiojo aukšto fojė kviečiame apžiūrėti parodą „Kaunas – laisve patikrinti“. Pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį, buvo vykdomas projektas, kuriuo buvo siekiama paskatinti miesto bendrojo ugdymo įstaigas domėtis Kauno miesto istorija, miesto indėliu į Lietuvos valstybingumo kūrimą.
10-tyje stendų eksponuojama po vieną Kauno miesto istorijos nuo 1918 m. iki 2017 m. dešimtmetį, kuriame pavaizduota dešimt svarbiausių čia vykusių istorijos, kultūros, politikos, meno, mokslo, architektūros, socialinių, visuomeninių ir kt. įvykių, (darbų, reiškinių), vienaip ar kitaip įtakojusių visos šalies gyvenimą.
Eksponuojamoje projekto darbų parodoje pateikiama 28 miesto ugdymo įstaigų bendruomenių surinkta medžiaga. Kiekvienam miesto istorijos dešimtmečiui atspindėti skiriama po vieną stendą.

Paskutinis atnaujinimas: 2018 23 kovo