Jaunieji mediatoriai gimnazijoje

Jaunieji mediatoriai gimnazijoje

Džiaugiamės mūsų gimnazijos 7 klasių mokiniais: Arnu Čepausku, Elze Laurutėnaite, Auguste Latvinskaite, Vesta Ramonaite,  Vilium Skirmantu ir Egle Stakėnaite, kurie yra pirmieji būsimi Jaunieji mediatoriai mūsų gimnazijoje. Mokiniai Kovo – Balandžio mėnesį dalyvavo Jaunųjų mediatorių mokymuose, mokėsi kaip padėti mokiniams spręsti iškilusius konfliktus mediacijos būdu.

Gebėti taikiai išspręsti konfliktus yra labai svarbu. Mokyklinės mediacijos tikslas – nauja galimybė mokytis bendrauti kitaip, labiau gerbiant vienas kitą, ugdant aktyvaus klausimo įgūdžius, empatiją. Mokyklinės mediacijos proceso metu konfliktuojantys asmenys aptaria konflikto priežastis, aiškinasi poreikius ir kartu ieško problemos sprendimo būdo.

Projektą „Jaunieji mediatoriai“ įgyvendina Mediacijos ir teisinių paslaugų centras kartu su Asmenybės brandos centru, projektą finansuoja Aktyvių piliečių fondas.

Paskutinis atnaujinimas: 2023 24 balandžio