Apsilankymas Tarptautinėje eXpo (International Student Company Meetup 2024)

Apsilankymas Tarptautinėje eXpo (International Student Company Meetup 2024)

Graži draugystė tarp skirtingų šalių mokyklų gali virsti į pilną veiksmo ir nuotykių savaitę. Būtent taip ir nutiko, kai susitiko Veršvų gimnazijos ir Estijos Tartu Raatuse mokyklos bendruomenės. Susitikimo tikslas – tobulinti verslumo kompetenciją, pasidalinti gerąja patirtimi ir tobulinti bendravimo įgūdžius. Savaitė prasidėjo nuo turo po Tartu Raatuse mokyklos erdves, kurios visus sužavėjo. Vėliau direktoriaus pavaduotoja R. Lincevičienė pristatė Novatoriško verslumo ugdymo sampratos įgyvendinimą gimnazijoje, o ekonomikos mokytojas N. Jonuška mokiniams vedė verslumo dirbtuves. Sekančios dienos buvo ne ką mažiau intensyvios, visi mokiniai dalyvavo Tarptautinėje eXpo (International Student Company Meetup 2024), kur ne tik pristatė savo bendrovių idėjas, bet ir dalyvavo PITCH‘ų sesijoje, klausėsi verslo sėkmės istorijų, bendravo vieni su kitais ir dalijosi naudingais patarimais. Galime pasidžiaugti, kad mūsų gimnazijos mokinių bendrovei „Autobud!” įteikta „BEST USE OF MODERN TECHNOLOGIES“ nominacija. Taip pat džiaugiamės organizatorių dovana – apsilankymu Tartu mokslo centre „AHHAA“. Ir čia dar kelionė nesibaigė, mokiniai turėjo galimybę aplankyti „sTARTUp DAY“ renginį, kuriame bendravo su verslo įmonėmis, konsultantais, ieškojo kontaktų, klausėsi profesionalų PITCH‘ų ir dalyvavo įvairiose kitose veiklose. Na, o kelionė buvo užbaigta galutiniais verslumo dirbtuvių pristatymais su Tartu Raatuse mokyklos mokiniais. Dalyviai visi kartu aptarė savaitės įspūdžius, verslumo kompetencijos naudą, susitarė tęsti savo mokyklų draugystę ir kitą kartą būtinai susitikti Lietuvoje.

Sakome Ačiū Tartu Raatuse mokyklai už šiltą priėmimą 😊

 

Paskutinis atnaujinimas: 2024 12 balandžio