Anglų kalbos mintino deklamavimo konkursas „Blow blow the winter wind” gimnazijos pradinėje mokykloje

Anglų kalbos mintino deklamavimo konkursas „Blow blow the winter wind” gimnazijos pradinėje mokykloje

Sausio 31- vasario 1 dienomis gimnazijos Inkaro g. pradinėje mokykloje vyko 3-4 kl. mokinių anglų kalbos meninio skaitymo konkurso „Blow blow the winter wind“ I etapas. Konkurse dalyvavo: Vilius Linkevičius 3b, Ainis Lisauskas 3a, Matas Vinciūnas 4a, Guoda Platkūnaitė 4a, Austėja Misiukaitė 4a, Luka Kaluževičiūtė 4b. Konkurse noriai dalyvavo ir Romainių padalinio mokiniai: Džiuga Žalandauskaitė 3d, Bernardas Memėnas 4e, Danielė Pivoriūnaitė 4f ir Gerardas Liškus 4d. I etapą puikiai įveikė Matas Vinciūnas 4a klasės mokinys, kuris atstovaus gimnaziją Kauno mieste. Mokinius ruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė Gina Vasiliūnienė. Sėkmės, Matai!

Paskutinis atnaujinimas: 2024 27 vasario