,,Vaiduokliška” infekcija darganotą rudenį užsikrėtė ir 6i mokiniai

Nors baugus, paslaptingas ir pašėlęs Helovinas švenčiamas daugelyje Vakarų šalių, Lietuvoje šią vaiduoklišką šventę labiausiai mėgsta paminėti jaunimas ir vaikai. Švęsti ar nešvęsti? Žinoma, kad švęsti! Juk tai nepaprastai smagi ir pašėlusi šventė.6i klasės mokiniai, pasitelkę savo kūrybiškumą ir panaudoję gebėjimus, surengė tikrai nepamirštamą šios šventės paminėjimo vakarėlį. Svarbiausias Helovino šventės akcentas – įdomūs kostiumai.Tikrai pasitengėme! Koks vakarėlis be vaišių?Tradicininių šventės skanėstų (obuolių ant pagaliukų, išmirkytų karamelėje ar cukraus tirpale) neturėjome, tačiau sausainiai buvo tikrai šiam vakarui skirti… Baisių istorijų pasakojimas, siaubo filmo peržiūra, krečiamos šunybės – tai kiekvienos Helovino šventės dalis.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 29 spalio