Šešėliavimo programos veiklos UAB „Scandagra”

Šešėliavimo programos veiklos UAB „Scandagra”
Ia gimn. klasės mokiniai jau ne pirmą kartą dalyvauja Lietuvos Junior Achievement šešėliavimo programos veiklose.
Šį kartą mokiniai vyko į UAB „ Scandagra“. Tai skandinaviško kapitalo bendrovė, prekiaujanti trąšomis, sėklomis, augalų apsaugos priemonėmis. Mokiniai daug sužinojo apie šios įmonės veiklą, marketingo subtilybes bei kartu su personalo skyriaus vadove Auguste Rugevičiūte ir marketingo bei komunikacijos vadovu Nerijumi Kazlausku ieškojo atsakymų į klausimą „ Kodėl nori rinktis būtent tą profesiją“? Po įdomaus pristatymo ir pokalbių I gimn. klasės mokiniai, kartu su įmonės darbuotojais valgė picą.
Į mokyklą gimnazistai grįžo pakylėti, su šypsenomis akyse ir dovanomis rankose. Mokiniai dar ilgai prisimins tą balandžio 11-ąją….
Nuoširdžiai dėkojame Lietuvos Junior Achievement šešėliavimo programos vadovei Indrei Engelkytei- Iršei už pagalbą organizuojant ekskursiją ir UAB „ Scandagra“ komandai už šiltą priėmimą,dovanas, turiningai ir naudingai praleistą laiką.
Nuotr. E. Čepulio.
Paskutinis atnaujinimas: 2024 16 balandžio