Tarptautinis projektas „Visada prisimink – Niekada nepamiršk. 2023/ Never Forget – Always Remember. 2023”

Tarptautinis projektas „Visada prisimink – Niekada nepamiršk. 2023/ Never Forget – Always Remember. 2023”
Artėjant Kauno Veršvų gimnazijos Tolerancijos ugdymo centro veiklos dvidešimtmečiui ir jo nariams aktyviai dalyvaujant įvairiose projektinėse veiklose, susijusiose su nacių ir sovietų okupaciniais režimais, nusikaltimais žmoniškumui bei tolerancijos ugdymu, 2022 m. pavasarį iš „Kaunas 2022 ” Atminties biuro vadovės Daivos sulaukėme pasiūlymo dalyvauti tarptautiniame projekte „Visada prisimink – Niekada nepamiršk. 2023/ Never Forget – Always Remember. 2023”. Susipažinus su projekto  iniciatoriais iš Miuncheno „Culture Clouds” organizacijos, partneriais iš IX forto muziejaus bei Kauno Juozo Grušo gimnazijos bei pradėjus projekto organizavimo veiklas vaizdo susitikimų metu, 2023 m. gegužės 27 d. pagaliau sulaukėme svečių iš Miuncheno.
Projekto veiklų metu tikimės kartu pažinti Vokietijos ir Lietuvos istoriją, Holokausto laikotarpį,  kurti naują požiūrį į istoriją per meną, šokį, teatrą, kiną ir muziką. Nekantraujame kartu keliauti, vaidinti ir mokytis. Pirmųjų projektinės savaitės susitikimų akimirkos…
Paskutinis atnaujinimas: 2023 30 gegužės