Tarp LR Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotos akcijos „Laiškas istorijai“ dalyvių turime ir laureatę

Tarp LR Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotos akcijos „Laiškas istorijai“ dalyvių turime ir laureatę

„Ką pasakytumėte Karaliui Mindaugui? Už ką padėkotumėte Gabrielei Petkevičaitei-Bitei? Kuo Jus įkvepia Juozas Miltinis? Ką apie šiandieninę Lietuvą papasakotumėte Vincui Kudirkai?“ – į šiuos klausimus atsakyti Lietuvos moksleivius pakvietė „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ drauge su LRT TELEVIZIJA.
Nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11 vyko akcija „Laiškas istorijai – iš širdies į praeitį”. Paskatinti mokytojų, į šį kvietimą atsiliepė mūsų gimnazijos 6v klasė. Visi jos mokiniai rašė laiškus įvairioms istorinėms asmenybėms per istorijos ir lietuvių kalbos pamokas. Mokiniai su istorinėmis asmenybėmis pasidalino savo mintimis apie Lietuvą, kurioje gyvename šiandien, padėkojo už ryškiausius darbus Lietuvos herojams ir kūrėjams, papasakojo jiems apie Lietuvos ateitį.
Džiaugiamės, kad visi siųsti Lietuvos ir mūsų gimnazijos 6v klasės mokinių darbai patalpinti specialiai šiai akcijai sukurtame tinklapyje, o GABIJA ŠIMONYTĖ tapo laureate, jai bus įteikta „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ padėka.

https://www.laiskasistorijai.lt/laureatai/

Paskutinis atnaujinimas: 2021 22 kovo