Šimtadienis – projektinė diena „100 dienų gudresni”

2D mokiniai klasės kalendoriuje skaičiavo savo dienas mokykloje. Šimtadienis – projektinė diena „100 dienų gudresni”. Jos metu per visų dalykų pamokas mokiniai atliko įvairias užduotis, susijusias su šimtu: papildė sakinius, nesinaudodami matavimo prietaisais bandė padaryti 100 cm popierinę atkarpą, skaičiavo 100 ribose, bandė užsimerkę pajusti, kiek trunka 100 sekundžių, iš 100 pagaliukų ir plastilino konstravo įvairius objektus. Statydami 100 puodelių pilį, mokėsi bendradarbiauti, visą dieną ieškojo paslėptų 100 saldainių ir ugdė kantrybę. Šaunūs mokiniai pristatė ir savo kūrybinius projektus „100”, kuriuos planavo nuo pirmosios mokslo metų dienos ir įgyvendino kartu su savo šeimos nariais.

Paskutinis atnaujinimas: 2018 16 vasario