Sausio 13 -osios – Laisvės gynėjų dienos paminėjimas

Sausio 13 -osios – Laisvės gynėjų dienos paminėjimas

Ankstų sausio 13 rytą Kauno Veršvų gimnazijos erdvėse vyravo susikaupimo, rimties, gyvenimiškų apmąstymų nuotaikos. Gimnazijos bendruomenė tradiciškai prisijungė prie Tarptautinės komisijos inicijuotos pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija”, uždegdama atminimo žvakeles languose, kalbėdama, diskutuodama, stebėdama vaizdo medžiagą apie skaudžius Lietuvos ir Ukrainos įvykius, žuvusius žmones ir tuos, kurie napailstamai tęsia savo kovą bei prisideda prasmingais darbais prie vienos iš svarbiausių vertybių – Laisvės išsaugojimo, jos įtvirtinimo savo širdyse, savo prigimtinėje teisėje.

Gimnazijos Iv ir IIIa klasių mokiniai, juos lydintys mokytojai prisijungė ir prie IX forto muziejaus darbuotojų inicijuotos akcijos „Laisvės šviesa” – apkasų žvakių Ukrainos kariams gamybos, nuoširdžių palaikymo laiškų rašymo.

Ačiū Laisvės gynėjams už drąsą ir pasiaukojimą!

 

Paskutinis atnaujinimas: 2023 13 sausio