Saugaus elgesio kelyje pamoka 5 – 6 klasių mokiniams

Saugaus elgesio kelyje pamoka 5 – 6 klasių mokiniams

Atšilus orams į parkus ir gatves pasipila vaikai su dviračiais ir paspirtukais. Kad visi saugiai galėtų mėgautis aktyviomis pramogomis, pirmiausia reikia pasirūpinti techniškai tvarkinga priemone bei tai daryti saugiai, laikantis Kelių eismo taisyklių.

Kovo 23 dieną, gimnazijos 5 ir 6 klasių mokiniai klausė bendruomenės pareigūnų E.Pliokščio ir A.Malajevienės informacijos apie saugumą kelyje važiuojant dviračiu ir paspirtuku. Mokiniai sužinojo/prisiminė kelių eismo taisykles, aptarė saugos priemones, bei taisykles, kurių privalo laikytis dviratininkai ir paspirtukininkai.

Primename, kad Balandžio 6 dieną minima Saugaus eismo diena. Tai diena, skatinanti kiekvieną eisme dalyvaujantį asmenį atkreipti dėmesį į žmogaus gyvybę, sveikatą, būti atsakingam už savo elgesį kelyje.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2023 24 kovo