Projektas „Vasaris mano sveikatos mėnuo”

Projektas „Vasaris mano sveikatos mėnuo”

Vasario 28d. 13 val mokyklos sporto salėje vyko paskutinis projekto „Vasaris mano sveikatos mėnuo” renginys. Tai draugiškas tinklinio mačas mokytojai – mokiniai 4×4. Mokytojų komandai atstovavo kūno kultūros mokytojai Donata Martinkienė, Jolita Kontvainienė, Jolita Barauskaitė ir Audrius Vilkevičius. Mokinių garbę gynė mokykloje vykusio Kalėdinio tinklinio turnyro nugalėtojai – Gerda Diržiūtė, Povilas Celiešius , Arnoldas Škelevas ir Tautvydas Arlauskas. Mokytojų komanda pasveikino savo varžovus šūkiu „Mes sportuojame uoliai, nes mes mokyklos sveikuoliai” ir įteikė oponentams simboliškus sveikos gyvensenos simbolius – ekologišus obuoliukus. Po trumpo prisistatymo užvirė karšta kova, kurios metu rezultatas permainingai keitėsi tai į vieną, tai į kitą pusę. Po trijų setų atkaklios kovos, rezultatu 2:1 nugalėjo mokyklos mokytojų komanda. Komandos pažadėjo susitikti revanšui kitais metais.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 30 birželio