PILIETINIO UGDYMO IR LIONS QUEST PROGRAMŲ INTEGRUOTAS PROJEKTAS „Kokteiliai, skirti Vasario 16 – ajai”

PILIETINIO UGDYMO IR LIONS QUEST PROGRAMŲ INTEGRUOTAS PROJEKTAS  „Kokteiliai, skirti Vasario 16 – ajai”

Vasario 12 d. IIi klasės mokiniai pradėjo vykdyti Pilietinio ugdymo ir Lions Quest programų integruotus projektus. Viena klasės grupė (koordinatorė Kotryna Babravičiūtė, Emilė Jonuškaitė, Augustė Balanaškaitė, Mikas Bendžius, Skaistė Satkauskaitė) ir jai asistavę klasės draugai (Kamilė Petrokaitė, Gabija Kairytė, Viltė Abramavičiūtė, Ugnė Šernaitė bei Lukas Gudžiūnas) gamino bei  pardavinėjo sveikuoliškus vaisių – daržovių kokteilius. Akcijos metu gautos piniginės lėšos bus panaudotos gyvūnų priežiūros centrui „Nuaras”.
Dėkojame 5a, 5b, 5v, 6a, 6v, 7a, 7b, 7i, 8a, 8i, Ia, Ii, IIa, IIi klasių mokiniams ir auklėtojoms už vaisius, daržoves bei idėjos palaikymą!
Mokinių konsultantės: Ieva Kriaučiūnienė, Dovilė Kovalenkinienė, Diana Murauskienė.

Paskutinis atnaujinimas: 2020 19 vasario