Paminėjo Lietuvos atkūrimo šimtmetį

Paminėjo Lietuvos atkūrimo šimtmetį

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį pradinukai paminėjo skaitydami lietuvių autorių knygas

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį pradinukai paminėjo skaitydami lietuvių autorių knygas. Pasikvietė draugų iš kitų mokyklų ir pasidalijo savo perskaitytų knygų įspūdžiais. Perskaitytas knygas vaikai pristatė ne tik pasakodami, deklamuodami, rodydami skaidres, bet ir vaidindami.
Renginio metu su dailės mokytoja Laneda gaminosi skirtukus knygoms. Po to dalyvavo viktorinoje „Iš kokios aš knygos?”
Smagiausia buvo rinkti gražiausią lietuvišką žodį. Pasirodo, kad vaikams labiausiai patinka žodis „ačiū”, o mokytojoms – „meilė”. Visus žodžius suklijavome lentoje. Ateikite ir paskaitykite! O koks lietuviškas žodis gražiausias Jums? Parašykite prašom mūsų lentoje!
Renginį organizavo logopedė Milita, specialioji​ pedagogė Ingrida ir bibliotekininkė Daiva.

Paskutinis atnaujinimas: 2018 2 kovo