Nacionalinė eXpo 2022

Rekordiniai AcceleratorX programos metai (užregistruota net 870 jaunųjų bendrovių visoje šalyje) baigėsi įspūdingomis nominacijų ir prizų dalybomis Nacionalinėje eXpo.
Džiaugiamės, kad rekordiniai metai metai ir mūsų gimnazijai (užregistruota 21 jaunoji bendrovė) Nacionalinėje eXpo baigėsi ne tuščiomis.
Pramonės gamybai sparčiausiai pritaikomu sprendimu verslo komisija pripažino jaunosios bendrovės HydroScrub produktą (gertuvių valymo tabletės ir milteliai). Bendrovę kūrė Ii gimn. klasės mokiniai: Tija Zablockytė, Liepa Kurienytė, Indrė Duobaitė, Klaidas Velička, Gabrielė Ivanauskaitė ir Ema Želvytė.
Inovatyviausiu technologiniu sprendimu tarp jaunųjų bendrovių šalyje tapo EyeSupport pasiūlyta mobilioji programėlė, perspėjanti vartotojus apie per arti akių laikomą mobiliojo telefono ekraną. Bendrovę kūrė Ii gimn. klasės mokiniai: Edvinas Pauliūnas, Arnas Dzedravičius, Pijus Antanas Olekas, Rokas Mensevičius ir Justas Žukovskis.
Geriausia jaunąja bendrove 5-8 klasių kategorijoje Lietuvoje tapo mūsų gimnazijos komanda Gigahercas, siūlanti kompiuterių greitinimo paslaugas. Bendrovę kūrė 7v kl. mokiniai: Gustas Nevedomskas, Mykolas Razas, Kantas Zykus, Adas Žūkas ir Arnas Urbonas.
Bendrovės HydroScrub prezidentė Tija Zablockytė apdovanota asmeniniu kvietimu į stovyklą „Ateities vizionieriai”.
Sveikiname mokinius ir dėkojame mokytojų komandai, šiais metais rengusiai jaunąsias bendroves: Nagliui Jonuškai, Akvilei Adziukevičiūtei-Jankūnienei, Giedrei Juškevičienei, Ievai Puškoriūtei ir Agnei Juškevičienei.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2022 21 gegužės