LAPKRITIS – TOLERANCIJOS MĖNUO

LAPKRITIS – TOLERANCIJOS MĖNUO

2021 metų Tarptautinę Tolerancijos dieną minime visą lapkričio mėnesį ir Kauno  Veršvų gimnazijoje. Jos  idėja – Tolerancijos miestas. Mokytojai kalba  apie vietovę, kurioje gyvename,  paskatina mokinius papasakoti apie savo miestą, atkreipia dėmesį į žmonių tarpusavio santykius, tolerancijos/netolerancijos atvejus.  Minėdami tarptautinę Tolerancijos dieną piešiame  ir gaminame iš įvairių medžiagų (popieriaus, kartono ir t.t.) Tolerancijos miestą.
Bet kuris miestas ar miestelis yra gyvas todėl, kad jame gyvena žmonės, kurie yra skirtingi. Koks nuobodus ir vienodas būtų pasaulis, jei visi būtume vienodi. Tad Inkaro g. mokyklėlę šiandien papuošė gausybė skirtingų miestelių. Ačiū, kad esate!

Paskutinis atnaujinimas: 2021 17 lapkričio