LAPKRITIS – TOLERANCIJOS MĖNUO. Metodinė išvyka į Alytaus A.Ramanausko Vanago gimnaziją

LAPKRITIS – TOLERANCIJOS MĖNUO. Metodinė išvyka į Alytaus A.Ramanausko Vanago gimnaziją

Turiningai praleistas laikas, pasidalinimas gerąja patirtimi, svetingas priėmimas, nauji įspūdžiai, geros emocijos šiandien lydėjo Ii, IIa ir IIi gimnazijos klasių mokinius ir juos lydinčias mokytojas: Giedrę, Ievą ir Dianą. Tolerancijos tiltas sujungė Alytuje ir Kaune esančias gimnazijas, kuriose veikia Tolerancijos ugdymo centrai. Alytaus A.Ramanausko – Vanago gimnazijos direktorius Virginijus, TUC koordinatorė Meilė, istorijos ir anglų kalbos mokytojos Asta, Jovita bei mokinė Austėja supažindino su TUC vykdytais projektais, gimnazijos ir Alytaus miesto istorija.
Laikas neprailgo ir lankant restauruotą sinagogą, kuri svečiams duris atidarė rugsėjo mėnesį. Gidas Vilmantas papasakojo apie sinagogos istoriją, minėjo, kad dalis patalpų skiriamos Alytaus žydų bendruomenės atminimui įamžinti, kitose bus rengiamos parodos, vyks koncertai, konferencijos, seminarai, edukacijos, mokymai, paskaitos, knygų pristatymai, filmų peržiūros ir kiti įvairios meninės raiškos renginiai.
Išvyka buvo organizuota pagal 2021 m. veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.4. priemonės “Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse” projektą “Bendruomenė atvira visiems” su Kauno Vilijampolės bendruomenės centru “Veršva”.

Paskutinis atnaujinimas: 2021 17 lapkričio