Konferencija „Verslumas nelygu verslui“

Konferencija „Verslumas nelygu verslui“

Tradicija tapęs renginys „Verslumas nelygu verslui“, kurį organizuojame kartu su Minded VDU bei VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas, jau trečius metus į Kauną pritraukia mokinius iš įvairių Lietuvos miestų. Renginys tapo tokiu populiariu, kad laisvų vietų į jį nebelieka vos per vieną dieną. Didelis susidomėjimas tik dar kartą įrodo, kas šių dienų mokiniams yra aktualu, įdomu ir kokios veiklos žadina jų smalsumą. Todėl šiemet labai daug dėmesio skyrėme renginio temos išpildymui, pakviesdami skirtingų sričių atstovus, kaip pranešėjus, pasidalinti savo praktiniais patarimais, įžvalgomis bei prognozėmis. Šių metų renginyje savo patirtimi su mokiniais dalijosi: Arnas Radzevičius, UAB „Agrokoncernas“ komercijos direktorius, Mindaugas Šatkus, „Šešios trim“ įkūrėjas, Liucina Rimgailė Liu Patty“ įkūrėja, „gaLiu moteris“ savininkė, Ignas Andriukevičius, LRT laidų vedėjas. Po visų pranešimų tiek mokiniams, tiek ir juos atlydėjusiems mokytojams vyko verslumo kūrybinės dirbtuvės. Dėkojame visiems atvykusiems, tikimės, kad buvo ne tik linksma, bet ir naudinga! Renginio metu įgyvendintos tarptautinio #Erasmus+ projekto „Think Global, Learn Being an Entrepreneur in Europe“ veiklos.
Taip pat dėkojame renginio rėmėjams, kurie pradžiugino dalyvius dovanėlėmis: UAB „Naujasis Nevėžis”, #UniqaVanduo, UAB „Gudobelė”.

Paskutinis atnaujinimas: 2024 12 balandžio