Kauno regiono jaunųjų bendrovių konkursas – eXpo 2022

Balandžio 8 d. net 11-ka Kauno Veršvų gimnazijos jaunųjų bendrovių dalyvavo Kauno regiono JB konkurse – eXpo. Konkurso metu mokiniai pristatė savo kuriamą produkciją ar paslaugą iš verslo atstovų ir partnerių sudarytai vertinimo komisijai.

Džiaugiamės rezultatu:
– Pirmoji vieta 5-8 klasių kategorijoje – jaunoji bendrovė „Gigahercas“
– Originaliausios verslo idėjos nominacija – jaunoji bendrovė „EyeSupport“
– Inovatyviausios verslo idėjos nominacija – jaunoji bendrovė „Gigahercas“
– Pramonės gamybai sparčiausiai pritaikomas sprendimas – jaunoji bendrovė „HydroScrub“
– Startuoliškiausia bendrovė – jaunoji bendrovė „EyeSupport“

Sveikiname visus jaunuosius verslininkus ir juos ruošiančius mokytojus: Naglį Jonušką, Giedrę Juškevičienę, Ieva Puškoriutę, Akvilę Andziukevičiūtę – Jankūnienę ir Agnę Juškevičienę.

Regioninės jaunųjų bendrovių mugės palieka Kauną ir keliasi į kitus miestus, bet mūsų jaunosioms bendrovėms dar lieka paskutinė proga pasivaržyti šiais mokslo metais – Nacionalinė eXpo, kurioje susikaus pačios stipriausios šių metų šalies jaunosios bendrovės.

Paskutinis atnaujinimas: 2023 4 rugpjūčio