Interaktyvus istorijos orientacinis žaidimas „Įžymių žmonių pėdsakais“

Interaktyvus istorijos orientacinis žaidimas „Įžymių žmonių pėdsakais“

Sveikiname Veršvų gimnazijos „Jaunųjų istorikų“ komandą, dalyvavusią Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7 – 8 kl. mokinių interaktyviame istorijos orientaciniame žaidime „Įžymių žmonių pėdsakais“, ir užėmusią II vietą!

2022 m. spalio 20 d. Kauno „Vyturio“ gimnazija, bendradarbiaudama su Kauno švietimo inovacijų centru ir Kauno miesto istorijos mokytojų metodiniu būreliu, organizavo interaktyvų istorijos orientacinį žaidimą „Įžymių žmonių pėdsakais“.

Renginys skirtas Kauno miesto istorijai puoselėti bei „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ metams paminėti. Žaidime dalyvavo 13 komandų iš skirtingų Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų bei Kauno Veršvų gimnazijos 8v klasės mokinių komanda: Gabija Makovskytė, Elada Kupstaitė ir Matas Buinevičius. Komandą ruošė istorijos mokytoja Diana Murauskienė.

Renginio metu vyko komandų prisistatymai, teko naudotis senamiesčio topografiniu žemėlapiu ir, per kuo trumpesnį laiką, reikėjo surasti nurodytus XIV – XX a. architektūrinius pastatus ir paminklus, juos įvardinti pateiktoje lentelėje, surašyti įžymias istorines asmenybes, susijusias su nurodytais istorijos – architektūros objektais. II etape kiekviena komanda išsitraukė užšifruotus QR kodu tris klausimus apie įžymius žmones, kurie savo gyvenimu ar veikla buvo susiję su Kauno senamiesčio istoriniais – architektūriniais pastatais.

Orientacinio žaidimo prizininkais tapo:

I vieta – Kauno Petrašiūnų progimnazijos 7 kl. komanda;

II vieta – Kauno Veršvų gimnazijos 8v kl. komanda;

III vieta – Kauno jėzuitų gimnazijos 8 kl. komanda.

Paskutinis atnaujinimas: 2022 31 spalio