Integruota lietuvių kalbos, ugdymo karjerai pamoka

Integruota lietuvių kalbos, ugdymo karjerai pamoka

8v klasės mokiniai turėjo galimybę dalyvauti integruotoje, nuotolinėje lietuvių kalbos, ugdymo karjerai pamokoje – susitikime su aktore Digna Kulionyte. Mokiniams patiko nuotolinis aktoriaus profesijos pristatymas su “Auksinų scenos kryžių” laurete aktore Digna Kulionyte. Šį apdovanojimą aktorė pelnė už tyrinėtojos Dignos ir Yoko Ono vaidmenis spektaklyje “ Lost Lost Lost” ( Klaipėdos dramos teatras) bei Mašos vaidmenį spektaklyje “Žuvėdra” ( OKT/ Vilniaus miesto teatras) “Metų aktorės” ketegorijoje.
Digna pasidalino savo kaip aktorės patirtimi, kaip subrandino sprendimą tapti aktore ir kas turėjo tam lemiamos įtakos, papasakojo, kaip atrodo aktoriaus diena, kokie iššūkiai laukia ir kas labiausiai motyvuoja siekti šios profesijos aukštumų.
Pasibaigus nuotoliniam renginiui, lietuvių kalbos mokytoja Žaneta Malinauskienė pakvietė mokinius diskusijai apie aktorės profesiją, kalbėjo apie šios profesijos privalumus ir minusus. Dėkojame aktorei už nuoširdų ir atvirą profesijos pristatymą, o Užimtumo tarnybos specialistei Rūtai Rimkutei – Barauskienei už kvietimą gegužės 22-ąją dieną dalyvauti šiame renginyje.

Paskutinis atnaujinimas: 2023 25 gegužės