Integruota anglų kalbos, ugdymo karjerai pamoka „ Studijos užsienyje“

Integruota anglų kalbos, ugdymo karjerai pamoka „ Studijos užsienyje“

Š. m. rugsėjo 29 d. mokykloje lankėsi „ Kastu“ organizacijos atstovas Rokas  Lukošaitis. Svečias 12 klasių mokiniams  pasakojo apie studijas užsienyje. Jis supažindino  su švietimo sistemomis, aukštųjų mokyklų bei studijų finansavimo galimybėmis penkiose skirtingose šalyse: Danijoje, Švedijoje, Nyderlanduose, Anglijoje bei Škotijoje.
Lektorius atkreipė dėmesį į studijų Lietuvoje ir užsienyje skirtumus, perskaitė jau studijavusių kitose šalyse atsiliepimus. Svečias supažindino su užsienio universitetų stojimo reikalavimais. Jis daug kalbėjo apie nemokamą anglų kalbos testą, kurį išlaikius galima įstoti į aukštąsias mokyklas užsienyje.
Svečias pakvietė į Kastu organizuojamas keliones į Danijos ir Nyderlandų aukštąsias mokyklas, kurių metu moksleiviai patys gali pamatyti, kaip vyksta studijos šiose šalyse, pabendrauti su dėstytojais ir studentais.
Pamoką vedė  ne tik Kastu atstovas Rokas Lukošaitis , bet ir užsienio kalbos mokytojos: G.Juškevičienė, I.Kriaučiūnienė , G. Kerevičiūtė. Mokytojos paruošė įvairias užduotis, kryžiažodžius, testus.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 5 lapkričio