Gyvūnų globa – mūsų rankose

Gyvūnų globa – mūsų rankose

Artėjant gražiausioms metų šventėms, 8i klasės mokiniai ir jų auklėtoja Ieva Kriaučiūnienė nutarė skirti savo dėmesį ir laiką mažiesiems „Penktos kojos“ beglobiams šuniukams. Visi klasės mokiniai aukojo pinigus gyvūnams, už kuriuos vėliau vaikai nupirko beveik 100 kg šunų ėdalo. Lapkričio 20 d. klasės auklėtoja ir aštuoni mokiniai apsilankė Linksmakalnyje, kur įsikūrusi „Penktos kojos“ prieglauda. Joje šiuo metu glaudžiasi apie 150 gyvūnų. Atvykusius pasitiko daugybės šuniukų lojimas ir džiugūs inkštimai. Keletą valandų mokiniai praleido prieglaudoje, padėjo vedžioti šunis. Dėmesio reikėjo kiekvienam – vieną šuniuką reikia vedžioti bent 45 minutes. Visi grįžo pavargę, šiek tiek nuliūdę, kad reikėjo atsisveikinti su mažaisiais draugais, tačiau ir laimingi, kad galėjo suteikti džiaugsmo prieglaudos augintiniams. Juk taip nuostabu daryti gerus darbus.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 21 lapkričio