Finansinio raštingumo savaitė

Kovo 21-25 dienomis gimnazijoje vyko Finansinio raštingumo savaitė

TITAN žaidimas

Jei nori būti titanu, nebūtina pasiversti į devintąjį pagal paplitimą cheminį elementą, kurio atomo numeris yra 22. Taip pat nebūtina būti milžinu, valdžiusiu pasaulį iki Dzeuso vedamų dievų įsiviešpatavimo.

Kovo 21 dieną titanais tapo 63 mūsų gimnazijos mokiniai, susirėmę Titan verslo valdymo simuliacijoje, siekdami iškovoti kuo daugiau taškų savo klasei pirmojoje Finansinio raštingumo savaitės veikloje.

Kūrybinė užduotis

Kovo 22 dieną Aktų ir Konferencijų salės spinduliavo kūrybiniais sprendimais. 5-8 klasių mokiniai iš pakuočių atliekų kūrė ir pristatė inovatyvias taupykles, o vyresnieji filmavo socialines reklamas, skatinančias lavinti finansinį raštingumą.

Protmūšis

Ar užstrigusių seifų atrakinimas yra finansinė paslauga? Kas yra klaidinanti reklama? Kokių pinigų pasaulyje kasmet išspausdinama daugiausiai? Nuo kelių metų galima oficialiai dirbti? – galimybę įrodyti ar bent pasitikrinti savo žinias kovo 23 d. turėjo 5-8 klasių komandos, dalyvaudamos trečiojoje Finansų raštingumo savaitės veikloje – protmūšyje.

30 suktų klausimų ir papildomas Bonus turas – kovo 24 d. į protų mūšį stojo (o tiksliau – sėdo) vyriausieji. Aštuonios I-IV klasių komandos lygino veiklos formas, paskolų sąlygas, investavimo priemones, ieškojo paminklo litui, geidžiamiausio vagišių taikinio ir kitų atsakymų į finansinio raštingumo klausimus.

Memų konkursas

Visą savaitę mokiniai kūrė memus ekonomikos, finansų ir verslumo temomis. Už labiausiai patikusį, įdomiausią, taikliausią, linksmiausią memą buvo galima balsuoti gimnazijos facebook puslapyje. Daugiausiai balsų surinko Faustinos Karvelytės (5b) ir Luko Gudžiūno (VIi) sukurti memai. Daugiausiai memų sukūrė 7a ir IIi klasės mokiniai.

Laimėtojai

Nučiuožti žemyn vandens parko atrakcionais ar pasileisti skrydžiui per Nemuną? Susipažinti su šalies istorijos akimirkomis Grūto parke ar pasivaikščioti M. K. Čiurlionio memorialiniais takais? Malonios dilemos, kurias turės spręsti šių metų versliausios mūsų gimnazijos klasės:

5-8 klasių kategorijoje – 8v klasė.

I-IV gimnazinių klasių kategorijoje – IIi klasė.

Sveikiname Finansinio raštingumo savaitės nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės pasimėgaujant iškovotu prizu – kelione į Druskininkus!

Sveikiname mokytojų TITAN žaidimo nugalėtojas Taurintą Klesevičiūtę ir Birutę Dručkutę. Labai džiaugiamės, kad šiais metais prie Finansinio raštingumo savaitės veiklų prisijungė ir tėveliai. Tėvelių TITAN žaidimo laimėtoja – Jurgita Butėnienė. Sveikiname!

Paskutinis atnaujinimas: 2022 28 kovo