Erasmus+ projektas „Wander with wonder“

Erasmus+ projektas „Wander with wonder“

Rugpjūčio 9-11 d. vyko Erasmus + projekto „Wander with wonder“ partnerių susitikimas Reunion, kuriame dalyvavo mokytojai iš Estijos, Italijos, Prancūzijos ir Lietuvos. Šio  susitikimo tikslas – pasidalinti gerąja patirtimi ir patobulinti klasės valdymo kompetencijas įtraukaus ugdymo srityje, vienijant skirtingų galimybių, polinkių, poreikių mokinius. Kadangi tai buvo paskutinis šio projekto susitikimas, jo metu įvertintos visos projekto veiklos, pasiekti rezultatai, iššūkiai su kuriais susidūrė mokytojai įgyvendindami šį projektą bei iškilusių sunkumų sprendimo būdai. Taip pat aptartos tolimesnės bendradarbiavimo galimybės.
Džiaugiamės, kad laisvalaikiu turėjome galimybę susipažinti su nuostabia salos gamta bei daugiakultūrine žmonių aplinka.

Paskutinis atnaujinimas: 2022 25 rugpjūčio