Edukacija “Juvelyrikos dirbtuvės. Susikurk autentišką papuošalą!“

8b ir Ia kl. mokiniai turėjo galimybę dalyvauti edukacijoje “Juvelyrikos dirbtuvės. Susikurk autentišką papuošalą!“. Pirmoje renginio dalyje mokiniai išgirdo daug  informacijos  apie juvelyro profesijos ypatumus ir kasdienybės iššūkius, sužinojo, kaip yra vystomas juvelyrikos verslas, su kokiais sunkumais susiduria žmonės šiame versle, kokios yra šio verslo teigiamos pusės. O antroje dalyje mokiniai savo rankomis  „pačiupinėjo“ juvelyrikos amatą ir pasigamino  sau papuošalą. Įdomu, kad kiekvienas mokinys gavo žalvario ar vario vielos ir įrankių komplektą. Edukacijos metu mokiniai  gamino spiralės formos (simbolizuojančios gyvybės, gyvenimo ratą) pakabuką ar žiedą. Pagaminus papuošalus, buvo aptariami kiekvieno mokinio darbai, taip dar labiau pagilintos įgautos teorinės žinios.  Gruodžio 14 dieną edukaciją vedė 30 metų patirtį juvelyrikoje turintis tautodailininkas-meistras Jurijus Mochnačiovas ir edukatorė, juvelyro dukra – pameistrė Marija Vaitiekienė. Dėkojame svečiams už labai įdomią edukaciją.

Paskutinis atnaujinimas: 2023 20 gruodžio