Atvirų durų dienos Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre

Atvirų durų dienos Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre

Š.m. vasario 26-29 d. Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre surengtos atvirų durų dienos. Visi mokiniai, norintys ir besidomintys savo profesine ateitimi, buvo kviečiami susipažinti su  įdomiomis ir paklausiomis profesijomis.

Vasario 27 d. grupė mūsų gimnazijos mokinių lankėsi šiame mokymo centre.  Mokiniai susipažino su virėjo, konditerio, padavėjo, barmeno,  maisto pramonės darbuotojo, apskaitininko, kelionių pardavimo agento profesijomis. Mokiniai  taip pat  sužinojo priėmimo į mokymo centrą reikalavimus,  profesinės karjeros perspektyvas, dalyvavo viktorinoje ir  praktiškai išbandė centre vykdomas veiklas. Vieni mokiniai gamino desertus ir sveikatai palankius saldainius, kiti dekoravo. Maisto pramonės sektoriniame praktinio mokymo centre mokiniai aplankė konditerijos, duonos kepimo, šakočių kepimo ir mėsos perdirbimo laboratorijas, sužinojo apie dalyvavimą Erasmus+ projektuose. Atvirų durų dienų renginys mokiniams paliko daug neišdildomų įspūdžių. Dėkojame organizatoriams už šiltą priėmimą.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2024 1 kovo