Erasmus+ mobilumo veiklos kartu su Rumunija „Patyčios ir emocinė sveikata”

Kovo 20-22 dienomis Veršvų gimnazijoje vyko Erasmus+ programos mokinių grupinio mobilumo veiklos. Programoje dalyvavo 8 Rumunijos ir 10 Lietuvos mokinių, kuriuos koordinavo 2 Rumunijos ir 4 mūsų gimnazijos mokytojai Miglė Glušauskaitė, Vaida Juškevičienė, Mantas Kisielius ir Renata Litvinė. Susitikimo metu buvo nagrinėjama patyčių tema. Mokiniai šią temą nagrinėjo įvairiose veiklose: dirbdami grupėse kūrė filmą, imitavo internetinių patyčių situacijas, kūrė komiksus, diskutavo apie emocijų įtaką paauglių elgesiui, konstravo su Lego žmonėms padedančius gyvūnus, žaidė aktyvius komandinius žaidimus ir kūrė patyčių prevencijos plakatus. Mokiniai su projekto draugais iš Rumunijos po turiningų veiklų gimnazijoje, smagiai leido laiką popietinėse veiklose: apsilankė boulinge, zoologijos sode, ledo arenoje ir apžiūrėjo Kauno miestą.

Balandžio 14-19 dienomis mūsų mokiniai pagal Erasmus+ akreditacijos programą įgyvendindami 2023-1-LT01-KA121-SCH-000132288 projekto veiklas lankysis Rumunijos mokykloje.

Paskutinis atnaujinimas: 2024 27 kovo