Profesinio veiklinimo iniciatyva „Šok į tėvų klumpes 2023“

Profesinio veiklinimo iniciatyva „Šok į tėvų klumpes 2023“

Kauno Veršvų gimnazijos pradinių klasių mokiniai ir jų tėveliai aktyviai dalyvavo  profesinio veiklinimo iniciatyvoje „Šok į tėvų klumpes 2023“.

2F klasės mokiniai domėjosi žemės ūkio srities profesijomis ir agro naujovėmis. Todėl tėvelis, Aurimas Vasiliauskas, pakvietė mokinius apsilankyti UAB “Agrokoncernas”. Mokiniai atliko eksperimentus augalininkystės laboratorijoje, susipažino su žirnio ir pupos sodinuko sandara,  sužinojo apie augalo kelią nuo jo sėklos pasodinimo iki pat paruošimo valgyti. O taip pat išbandė tikrą kombainą! Buvo tikrai smagu!

Birželio 2 d. 3F klasės mokiniai aplankė Tado tėvelio Ginto Obeliavičiaus Elektrėnų savivaldybėje esantį ūkį. Mokiniai susipažino su ūkininko darbu:  kaip auginami ir prižiūrimi Hailendų (Highland) veislės galvijai, šamai, bitės. Mokiniai ne tik suko medų, bet ir išbandė galingą traktorių!

O 3B mokinės Brigitos mama Vaida Pučilauskienė pakvietė į savo tekstilės apdailos studiją, kur mokiniai galėjo pamatyti ir išbandyti apdailos priemones (tekstilės lipdukus). Mokiniai sužinojo koks ilgas ir įdomus rūbo kelias iki parduotuvės lentynos!

Paskutinis atnaujinimas: 2023 5 birželio