Žolės riedulys – fizinio aktyvumo dalis

Žolės riedulys – fizinio aktyvumo dalis

Rugsėjo 3 d. Kaune vyko iniciatyvos Kaunui projekto renginys „Žolės riedulys – fizinio aktyvumo dalis“, kuriame dalyvavo 17 komandų  iš Vilniaus, Kauno, Trakų Vokės, Širvintų ir Panevėžio. Renginys organizuotas su Kauno miesto savivaldybe, Žolės riedulio klubu „Veršvai”, Lietuvos vaikų žolės riedulio lyga ir Kauno Veršvų gimnazija.
Sporto šventės metu vyko varžybos ir konkursai. Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais, geriausi žaidėjai –  prizais, o komandos –  saldžiomis dovanomis.
Turnyre dalyvavo šešios Kauno Veršvų gimnazijos komandos (vieną komandą sudarė gimnazijos mokytojai).  Geriausiais žaidėjais tapo Gerda Garnytė (5a), Adomas Garnys (2b), Gerda Ginaitytė (6b), Mantė Narbutavičiūtė (6b), Jokūbas Juodiška (5a), Erikas Simanavičius (5a).
Nuoširdžiai dėkojame fizinio ugdymo mokytojai Donatai Vaičytei – Martinkienei už šauniai organizuotą sporto šventę!

Paskutinis atnaujinimas: 2021 6 rugsėjo