Žmogaus saugos konkursas “Būk saugus 2019”

Žmogaus saugos konkursas “Būk saugus 2019”

Spalio 16 dieną pramogų centre „Kaunakiemio pramogos“ vyko žmogaus saugos konkursas „Būk saugus“. Šiame konkurse Veršvų gimnaziją atstovavo IV gim.kl. mokiniai Paulius Mažrimas, Erikas Stašauskas, Gabrielė Macijauskaitė ir Evelina Preišagalavičiūtė kartu su mokytoja Ginta Juneliene. Konkurse mokiniams reikėjo atlikti saugaus eismo, pirmosios pagalbos, priešgaisrinės saugos, civilinės saugos praktines užduotis bei užduotis pabėgimo kambaryje (reikėjo surasti išgyvenimui reikalingus daiktus). Konkurse buvo užduočių ir  komandos vadovei. Džiaugiamės, kad susumavus visus rezultatus mūsų komanda tapo nugalėtoja atlikdama pirmos pagalbos užduotis ir buvo apdovanota atminimo taure, padėkomis bei įvairiais asmeniniais prizais. Visų rungčių nugalėtojų apdovanojimai vyko spalio 23 dieną BMW salone, kur po apdovanojimų mokiniai galėjo apžiūrėti ten esančią ekspoziciją.

Paskutinis atnaujinimas: 2019 4 lapkričio