„Vizitas į profesinio mokymo centrus: nuo teorijos prie praktikos”
Gegužės 16 d. grupė gimnazijos mokinių lankėsi Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre bei Kauno technologijų mokymo centre (Kautech). Mokiniai dalyvavo edukacinėje veikloje ir susipažino su įvairiomis profesijomis. Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre mokiniai klausėsi pristatymo apie šią įstaigą ir profesijas, dalyvavo sausainių kepimo edukacijoje. Kautech’e mokinių laukė prezentacija apie mokymo centrą. Gimnazistai taip pat lankė sektorinius centrus, kuriuose buvo pristatytos tokios profesijos kaip: automobilių mechanikas, suvirintojas. Mokiniai stebėjo modernią įrangą ir dalyvavo trumpose praktinėse veiklose. Šis vizitas praplėtė mokinių akiratį, sustiprino karjeros planavimo motyvaciją bei paskatino domėtis praktinėmis, rankų darbo iniciatyvomis.





