Vizitas į Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centrą

Vizitas į Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centrą

Gruodžio 17 d.  grupė I kl. mokinių,  lydimi mokytojos D.Jacikienės ir karjeros koordiantorės R.Petrauskienės,  lankėsi  Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre.
Mokymo centre mokiniai klausėsi profesijų pristatymų, dalyvavo praktinėse veiklose. Gimnazistai  sužinojo daug  naudingos informacijos, kaip elgtis prie stalo, kokius įrankius naudoti, kaip pasigaminti kokteilius. Dėkojame šio centro darbuotojams ir  mokiniams už labai šiltą priėmimą, už įdomiai praleistą popietę.
Tą dieną mokiniai ne tik lankėsi  Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre, taip pat pabuvojo senamiesčio Gatvės galerijoje, pasidžiaugė eglutėmis prie Kauno miesto savivaldybės, pabendravo su buvusiu  gimnazijos mokiniu Andriumi Cechanavičiumi. Dieną mokiniai praleido įdomiai ir prasmingai.

Paskutinis atnaujinimas: 2022 4 sausio