Vilijampolės žydai: istorija, kultūra ir dabartis

Vilijampolės žydai: istorija, kultūra ir dabartis

2020 metų gruodžio mėn. 4 d. Etninio paveldo ,,Kauno Veršva“ bendruomenė, (vadovaujama magistrės Stasės Mickutės) pakvietė į nuotolinį renginį tema: paskaita – virtuali ekskursija – diskusija „Vilijampolės žydai: istorija, kultūra ir dabartis“. Tai – projekto „ Kauno Veršvos“ bendruomeninė veikla Vilijampolėje“ tęsinys, įgyvendinant SADM projektą ,, Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Virtualiame renginyje dalyvavo Kauno žydų bendruomenės pirmininkas Gercas Žakas, Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos ir ,,Veršvų“ gimnazijos bendruomenės.
Renginį moderavo visuomenininkas / gidas, Etninio paveldo ,,Kauno Veršva“ bendruomenės tarybos narys, socialinių mokslų (sociologija) dr. Raimundas Kaminskas. Diskusijose dalyvavo Gercas Žakas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos direktorė Dalia Lapėnienė, direktorės pavaduotoja pagrindiniam ugdymui Daiva Micienė, istorijos mokytojas Artūras Šiupinys, ,,Veršvų“ gimnazijos istorijos mokytoja Diana Murauskienė. Diskusijų klausėsi Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos septintokai ir ,,Veršvų“ gimnazijos vienuoliktokai.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2020 5 gruodžio