VERTYBIŲ UGDYMAS PER PAPROČIUS, ISTORIJĄ, TRADICIJAS, MENUS

VERTYBIŲ UGDYMAS PER PAPROČIUS, ISTORIJĄ, TRADICIJAS, MENUS

Kauno Veršvų gimnazijos mokiniai, kartu su projektu Erasmus +KA2, gruodžio 12 d. keliavo į ekskursiją maršrutu Kaunas – Anykščiai – Kaunas. Visi, kurie keliavo kartu, grįžo pavargę, tačiau turiningai praleidę laiką. Į kelionę važiavo 20 gimnazijos mokinių iš  5 – II gimn. klasių. Mokiniai aplankė Arklio muziejų, susipažino su kalvyste, audėja, vaikščiojo Lajų taku ir sudalyvavo ilgoje, nenuobodžioje edukacinėje programoje „Vertybių ugdymas per papročius, istoriją, tradicijas, menus” . Mokiniai susėdo prie tikro, tradiciniais patieklais nukloto stalo, pavalgę klausėsi apie burtus, o pabaigai linksmai šoko ir dainavo su Kalėdų seneliu, kurio atvykimas visiems pakėlė nuotaiką.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 18 gruodžio