Veršvų gimnazijos MMB sėkmingai dalyvavo Startuolių mugėje

Veršvų gimnazijos MMB sėkmingai dalyvavo Startuolių mugėje

Veršvų gimnazijos MMB: „Sacs&plus”, „Bellezza”, „31 diena” sėkmingai dalyvavo Startuolių mugėje – „Tavo sėkmės startas“, kuri vyko Aleksandro Stulginskio universiteto Ekonomikos ir vadybos fakultete. Visos mokinių mokomosios bendrovės buvo apdovanotos net po 10 nemokamų verslo konsultacijų valandų, kurias dovanojo ASU. Mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su komisijos nariais, išklausyti jų patarimų bei vertinimų. Kol komisija sumavo balus, vyko seminaras vedamas lekt. Mindaugo Samuolaičio „Kaip susikurti savo švogerių kraštą“, kurio klausė ne tik mokiniai, bet ir mokytojai. Po seminaro vyko apdovanojimai, kurių metu MMB „31 diena” Kauno krašto pramoninkų ir darbdavių asociacijos buvo nominuota kaip simpatiškiausia MMB.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 21 lapkričio