Veršvų gimnazijos inauguracijos akimirkos

Veršvų gimnazijos inauguracijos akimirkos

Mūsų mokyklai balandžio 28-oji  buvo ypatinga – ugdymo įstaiga iškilmingai inauguruota į gimnaziją. Dar praeitų metų rudenį Švietimo ir mokslo ministro įsakymu sėkmingai akredituota mokyklos vykdoma savito ugdymo programa, o 2017 m. vasario 7 d.  Kauno  savivaldybės tarybos posėdyje pakeistas pavadinimas, tipas bei patvirtinti nuostatai.
Inauguracijos iškilmės prasidėjo Šv. Mišiomis, kurias aukojo arkivyskupas Lionginas Virbalas. Pamaldų metu metropolitas laimino visą gimnazijos bendruomenę ir iškilmingai pašventino naująją gimnazijos vėliavą. Po mišių, kurios vyko Švč. Juozapo bažnyčioje, šventės dalyviai rinkosi mokyklos kiemelyje.
Gimnazijos inauguracija prasidėjo Lietuvos Respublikos himno giedojimu. Po gimnazijos direktoriaus Žilvino Damijonaičio žodžio atidengta gimnazijos iškaba, pakelta pašventinta gimnazijos vėliava. Į šventę pasveikinti mokyklos bendruomenės atvyko garbingi svečiai: Kauno arkivyskupas Lionginas Virbalas, Seimo narė Aušra Papirtienė, Kauno administracijos direktoriaus pavaduotoja Nijolė Putrienė, visuomeninė miesto mero patarėja švietimo klausimais Dr. Virginija Rupainienė, mero patarėja jaunimo reikalų, kultūros, švietimo, sporto ir seniūnijų veiklos klausimais Orinta Leiputė, Seimo nario Mindaugo Puidoko padėjėjas Vytautas Mikalauskas, buvęs mokyklos direktorius mieto tarybos narys Vygantas Gudėnas, tarybos narė Edita Gudišauskienė, mokyklos garbės mokiniai ir kt. Svečių sveikinimo žodžiai, gražūs palinkėjimai sušildė visų širdis.Net pavasarinis lietutis neišvaikė šventės dalyvių.
Vakare gausus būrys tėvelių, mokytojų ir svečių buvo pakviesti į gimnazijos aktų salę. Pirmiausia koncerto dalyviai išgirdo nuostabią mokyklos choro “Allegro” atliekamą dainą ir  renginio vedėjų sekamą pasaką  apie mokyklos kūrimąsi , tada padėkos žodį tarė mokyklos direktorius ir įteikė labiausiai nusipelniusiems tėveliams atminimo dovanėles, gimnazijos kūrimosi kelią prisiminė mokyklos tarybos pirmininkas V.Ilinčius. Tada visų laukė nuotaikingas dviejų nuostabių tenorų koncertas ir didžiulis tortas.
Džiugu, kad dar viena gimnazija papildė Kauno miesto savivaldybės gimnazijų sąrašą.

Visos šventės akimirkos

 

 

Paskutinis atnaujinimas: 2017 8 gegužės