Veršvų gimnazijos eXpo

Veršvų gimnazijos eXpo

Penktadienio popietė. Vilija su atokvėpiu susideda savo daugkartinio naudojimo ekologiškus flomasterius, užveria paskutinius darbinių dokumentų langus ir nusišypso, prisiminusi, kad dar vakar jos kompiuteris strigo, o jau šiandien, „Gigaherco“ meistrų dėka, veikė sklandžiai ir greičiau nei bet kada anksčiau. Prieš užsimesdama žieminį paltuką, Vilija atsisveikindama mirkteli ant kabineto sienos kabančiam „Power Drawing“ paveikslui, programėlėje pasitikrina, kada atvyksta artimiausia autobusas, ir, ta pačia programėle įsigijusi bilietėlį bei prigriebusi „Mask-it“ kaukę, kad autobuse nerasotų akiniai, pasileidžia stotelės link.
Įžengusi pro namų duris, Vilija mesteli jos išsiilgusiai labradorei Milkai mylimiausią „Woofs“ žaisliuką ir patikrina, ar šiandien programėlė „PetBox“ ėdalo keturkojai įbėrė tinkamu metu. Programėlė ir vėl suveikė sklandžiai, bet telefonas žybteli – „EyeSupport“ perspėja, kad ekraną reikia laikyti kiek toliau nuo akių. Stabtelėjusi virtuvėje įmesti į gertuvę valančią „HydroScrub“ tabletę, Vilija užsipliko arbatos į savo išskirtinio dizaino „Gerson“ puodelį, įvelka jį į „Ocean‘s 8“ įmautę ir nešasi tiesiai į vonią – savaitė buvo nelengva.
Kol vonia pildosi vandeniu, kuriame tirpsta atpalaiduojanti „Tirpstančių emocijų“ vonios bomba, Vilija įžiebia kvapniąją „Candle Secrets“ žvakę, nusisega savo „Zodiac Bracelets“ apyrankę, nusimauna rankų darbo „Philophobia“ žiedą ir nusimeta „Mano rankos ant tavęs“ dizainerių atnaujintą švarkelį. Panirusi į poilsio oazę, mintyse šypteli – pagaliau savaitgalis, kuomet galės aplankyti sūnėną ir įteikti jam naują „Stickbugers“ gyvalazdžių terariumą bei kūrybiškai praleisti laiką su šeima, panaudodama „Šeimos aukso“ priemonių rinkinį. Ramybės ir grožio procedūras Vilija baigia nubraukdama visos savaitės rūpesčius natūraliu „Coffee Clean“ odos šveitikliu bei įtrindama naujas viltis ir įkvėpimą taip pat natūralia kietaja „Shine“ kosmetika.
Ryte Vilija lankėsi Veršvų gimnazijos jaunųjų bendrovių eXpo.

Paskutinis atnaujinimas: 2023 4 rugpjūčio