Veršvų gimnazija tapo programos „Renkuosi mokyti“ alumne

Veršvų gimnazija tapo programos „Renkuosi mokyti“ alumne

Pirmasis dalyvavimas programoje „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ Veršvų gimnazijoje sėkmingai užbaigtas ir pokyčio projektas įgyvendintas. Konferencijoje „Mokyklos (ne)standartas metu „Renkuosi mokyti!“ 9-osios kartos mokyklos pasidalino savo įgyvendintų pokyčio projektų istorijomis – šiemet jos pabaigė programą, todėl tai ir simbolinis šių mokyklų išlydėjimo į alumnystę renginys. Alumne tapo ir Veršvų gimnazija. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Renata Lincevičienė konferencijoje pristatė pranešimą tema „Bendradarbiavimo aktyvinimas, pasitelkiant inovatyvių technologijų taikymą“. Džiaugiamės ir toliau galėdami tęsti projekto veiklas bei galimybe dalyvauti „Renkuosi mokyti“ programoje. Dėkojame visai „Renkuosi mokyti“ komandai už nuolatinę pagalbą, palaikymą, konsultacijas, mokymus ir patarimus.

Paskutinis atnaujinimas: 2020 15 spalio